Levering 2-3 virkedager
365 dagers åpent kjøp
Beskrivelse
O'Neill kommer her med hansker laget fra neopren, disse er en del av Psycho Tech -utvalget som sikter seg inn på å tilby deg den perfekte blandingen av varme og tøyelighet. Utstyrt med Smoothskin som er vindtett slik at dine hender holder seg gode og varme. Vottene har også Tacky Grip, noe som vil sørge for et godt håndgrep og full kontroll på ditt surfeutstyr.
Egenskaper:
- Væsketett sømmesveising
- Dette er en 8 mm tykk silikonbasert -og uretanforseglet ytterside som har et trippelt lag med lim og blindsømmer på innsiden. Da sitter man igjen med et vanntett, holdbart og kjempetøyelig resultat.
- TechnoButter 3
- TechnoButter 3 er et eksklusivt materiale fra O'Neill som er svært tøyelig. Kjempelett neopren har blitt fusjonert med en Envy-skumgummikjerne. Rett og slett det perfekte materiale til å gi god varme og komfort gjennom hele dagen.
- TechnoButter Firewall
- Et fantastisk lettvektet og isolerende lag med neopren som har en innebygget skumkjerne, et slags hudlag som er smooth og vannavstøtende samt et lag på innsiden som holder godt på varmen.
Spesifikasjoner
Tykkelse:
5mm
Aktivitet:
Wakeboarding, Kitesurfing, Surfing, Brettseiling, SUP (Stand Up Paddling)
Kjønn:
Mann